KONST / Litografier / Färglitografi 17113390
nr 1711 3390
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 114/360, Slussen, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 73x82 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:33:47
700 kr
800 kr
900 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg