ART / Lithographs / Litograph in colors 11482560
nr 1148 2560
LITOGRAPH IN COLORS
signerad, signerad och numrerad 57/260, fjordlandskap, motivet: 51x62,
signerad, signerad och numrerad 57/260, fjordlandskap, motivet: 51x62
400
SEK 100
Monday December 4 2017
at 19:05:00
4/12 19:00:01