ART / Lithographs / Litograph in colors 8748592
nr 874 8592
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Berndt Wennström (b. 1945), Slussen, 11/190, sheet: 80 x 60 (saknar glas),
LITOGRAPH IN COLORS (F), Berndt Wennström (f. 1945), Slussen, 11/190, bladets mått: 80 x 60 (saknar glas)
Berndt Wennström, born 1945 in Stockholm, Swedish painter and graphic artist.
800
SEK 1100
Monday February 10 2014
at 19:49:39
350 kr
450 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
Berndt Wennström
Read more about Berndt Wennström