ART / Lithographs / Litograph 7325507
nr 732 5507
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Norholm, winter scene, subject size: 54 x 69,
LITOGRAPH (F), Thage Nordholm (1927-1990), Vinterlandskap, motivets mått: 54 x 69
300
SEK 100
Monday December 19 2011
at 18:22:39
19/12 14:13:45