FURNITURE / Tables / Lampbord 4754524
nr 475 4524
Lampbord
Lenght: ()
med skiva, längd: 72, djup: 50, höjd: 56 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 300
Monday July 2 2007
at 16:38:15
150 kr
250 kr
Lampbord
nr 475 4524
Lampbord
Lenght: ()
| Estimate: | 100 |
| Sold: | SEK 300 |
Monday July 2 2007 |