FURNITURE / Tables / Writing desk 5213451
nr 521 3451
WRITING DESK
Lenght: ()
Jugend, Mahogny, längd: 150, djup: 47, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 300
Monday April 28 2008
at 17:05:49
250 kr
200 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.