KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177085

nr 1417 7085

Sixten Haage

(1926-2021), Sverige

Oljemålning, Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Vinterlandskap. Signerad, daterad 98. Olja på duk, 33x47 cm, yttermått inklusive ram: 36x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:31:41

Sixten Haage

Läs mer om Sixten Haage