KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804216

nr 1280 4216

Oidentifierad konstnär. Landskap. Ej signerad. Olja på pannå, 70x48 cm

Utrop:

800 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:01:08