KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12213395

nr 1221 3395

Pastell

Carl Brandt, Insjölandskap. Signerad, daterad 1902. 102x65 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:50:08