FURNITURE / Tables / Bedside table 10381052
*
nr 1038 1052
BEDSIDE TABLE
2 pcs. teak, 1950s, length: 45 cm, width: 30 cm, height: 55 cm, ca,
2 st. teak, 1950-tal, längd: 45 cm, djup: 30 cm, höjd: 55 cm, ca
Estimate:
400
Sold:
SEK 400
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:40:26
- Bid history
Time
Bidder
Bid
5/5 01:15:26
1
150 kr
9/5 22:06:01
2
Vinnande bud
12/5 07:17:09
3
250 kr
12/5 07:17:09
2
300 kr (Robot)
12/5 07:17:22
3
350 kr
12/5 07:17:22
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
3084 TEA TABLE
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
10 juni at 20:05
-
3015 BEDSIDE TABLE
one pair, mörkbetsad björk. Width: 41 cm, width: 5..//
Auction ends
in a week
10 juni at 18:00
-
3017 PEDESTAL TABLE
19th century. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, ..//
Auction ends
in a week
10 juni at 18:08
-
3228 WRITING DESK
England. Length: 136 cm, width: 77 cm, height: 77 ..//
Auction ends
in a week
10 juni at 20:07
-
3210 WRITING DESK
med fristående hursts på trissor, Osvaldo Borsani ..//
Auction ends
in a week
10 juni at 18:58
-
3387 WRITING DESK
Teak, 1960s. Length: 110 cm, width: 55 cm, height:..//
Auction ends
in a week
10 juni at 19:30
*
BEDSIDE TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1052
BEDSIDE TABLE
2 pcs. teak, 1950s, length: 45 cm, width: 30 cm, height: 55 cm, ca,
2 st. teak, 1950-tal, längd: 45 cm, djup: 30 cm, höjd: 55 cm, ca
Estimate: | 400 |
---|---|
Sold: | SEK 400 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
5/5 01:15:26 | 1 | 150 kr |
9/5 22:06:01 | 2 | Vinnande bud |
12/5 07:17:09 | 3 | 250 kr |
12/5 07:17:09 | 2 | 300 kr (Robot) |
12/5 07:17:22 | 3 | 350 kr |
12/5 07:17:22 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
3084 TEA TABLE
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
10 juni at 20:05 -
3015 BEDSIDE TABLE
one pair, mörkbetsad björk. Width: 41 cm, width: 5..//
Auction ends
in a week
10 juni at 18:00 -
3017 PEDESTAL TABLE
19th century. Tredelad pelarfot. Diameter: 76 cm, ..//
Auction ends
in a week
10 juni at 18:08
-
3228 WRITING DESK
England. Length: 136 cm, width: 77 cm, height: 77 ..//
Auction ends
in a week
10 juni at 20:07 -
3210 WRITING DESK
med fristående hursts på trissor, Osvaldo Borsani ..//
Auction ends
in a week
10 juni at 18:58 -
3387 WRITING DESK
Teak, 1960s. Length: 110 cm, width: 55 cm, height:..//
Auction ends
in a week
10 juni at 19:30