FURNITURE / Tables / Lamp table 10827598
nr 1082 7598
LAMP TABLE
med tidningshylla, 1950s/1960s, mahogany, length: 60 cm, width: 40 cm, height: 53 cm, wear.
med tidningshylla, 50/60-tal, mahogny, längd: 60 cm, djup: 40 cm, höjd: 53 cm
Condition: slitage
400
SEK 100
Monday January 9 2017
at 20:13:54
6/1 16:04:22