Ã–VRIGT / Diverse / Kakfat 17515141

nr 1751 5141

Kakfat

på fot, jugend, glas och metall. Diameter: 27 cm, höjd: 42 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:22:10

Jugend