MÖBLER / Bord / Lampbord 7574423

nr 757 4423

Lampbord

med låda & utdragbar skiva, 1800-tal, Stenskiva, längd: 34, djup: 34, höjd: 70

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 maj 2012
kl 17:04:03

5/5 16:11:32 1      Vinnande bud