FURNITURE / Tables / Lamp table 14177247
nr 1417 7247
LAMP TABLE
length: 65 cm. Width: 38 cm, height: 65 cm cm,
Längd: 65 cm. Djup: 38 cm. Höjd: 65 cm
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday September 6 2021
at 19:52:54
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr