GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 12555043

nr 1255 5043

Vas

Eugen Montelin, "Björkstubbe", Reijmyre Glasbruk. Signerad, daterad -74. Höjd: 27

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:34:31

18/5 16:53:40 1      Vinnande bud

Reijmyre Glasbruk