ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13803310

nr 1380 3310

WATERCOLOUR

unidentified artist. Coastal scene. Signed, dated -96, sheet: 33x38, yttermått inklusive ram: 51x55,

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad, daterad -96, bladets mått: 33x38, yttermått inklusive ram: 51x55 cm

Yes

1000

SEK 700

Monday February 22 2021
at 18:20:36

19/2 13:28:53 1      Vinnande bud