Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5361051



*

nr 536 1051


Pastell

Carl Brandt, 1908, insjölandskap, 59x93


Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 18 augusti 2008
kl 16:00:00


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita insjölandskap landskap landskap med sjö landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vatten vattenfärg
  • 7166 Pastell
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:58
  • 6485 Pasteller
    2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:24




Ladda ner broschyr