KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9366150

nr 936 6150

Oidentifierad konstnär, signerad, 1800-tal, Landskap, 33x50

Kondition: lagad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 26 januari 2015
kl 19:12:18