KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445078

nr 1444 5078

Oidentifierad konstnär. Signerad, Stadsgårdskajen. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x72 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:33:14