KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445078
nr 1444 5078
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stadsgårdskajen. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:33:14
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr