KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132363
nr 1713 2363
Oidentifierad konstnär. Signerad, kustmotiv. Olja på duk, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 36x47
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:36:15
13/7 00:48:29
13/7 00:48:41