KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12122046

nr 1212 2046

Olof Sandahl

(f. 1938), Sverige

Etsning, Signerad 1972,6/100, Katarina Kyrka. Motivet: 21,5x20,5

Olof Sandahl, svensk målare och grafiker född 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 19:30:14

17/10 15:27:59 1      Vinnande bud

Olof Sandahl

Läs mer om Olof Sandahl