KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243327

nr 1524 3327

Oidentifierad konstnär. Signerad Korn 1989, landskap. Olja på duk, 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 25x19 cm

Utrop:

500 kr

måndag 27 februari 2023
kl 18:21:09