MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 15649124

nr 1564 9124

Nattygsbord

England, mahogny. Bredd: 58 cm, djup: 47 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 september 2023
kl 19:51:16

18/9 18:30:26 1      Vinnande bud