KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599242
nr 1259 9242
C Rieder, Kustlandskap, signerad. Olja på duk, 72x100
Kondition: färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:29:47
700 kr
800 kr