KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117100

nr 1311 7100

Håkan Karlson

(1915-2006), Sverige

Oljemålning, Stockholms inlopp. Signerad. Olja på duk, 28x39cm

Håkan Karlson, svensk bildkonstnär född 1915, död 2006 .

Utrop:

500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:26:11

Håkan Karlson

Läs mer om Håkan Karlson