GLASS & CERAMICS / Art Glass / Bowl 13824444
nr 1382 4444
BOWL
art glass, 1960s, no signature. Height: 23 cm,
Konstglas, 1960-tal, ej signerad. Höjd: 23 cm
SEK 300
Monday Mars 1 2021
at 18:22:53
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)