KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431005
nr 1343 1005
Inga Möllerberg
(1898-1971), Sverige
Oljemålning, Inga Möllerberg (1898-1971), Skeppsholmskyrkan, Skeppsholmen. Signerad. Olja på duk, 52x63cm
Inga Möllerberg-Hellman, svensk målare född 1898, död 1971.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:46:34
1.100 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Inga Möllerberg
Läs mer om Inga Möllerberg