MÖBLER / Byråar, sekretärer / Toilettebord 11266168
nr 1126 6168
Toilettebord
Empirestil, 1800-tal, mässingsdetaljer, längd: 82 cm, djup: 45 cm, höjd: 171 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 19:49:01
28/8 16:54:53