KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13336379
nr 1333 6379
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsning, Slussen, Signerad. Motivet: 11,5x18 cm
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:21:05
11/6 21:58:32