KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13336379

nr 1333 6379

Louis Sparre

(1863-1964), Sverige

Etsning, Slussen, Signerad. Motivet: 11,5x18 cm

Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:21:05

11/6 21:58:32 1      Vinnande bud

Louis Sparre

Läs mer om Louis Sparre