KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342385
nr 1334 2385
Auguste JH VAN STEENACKER, tillskriven. Landskap. Ej signerad. Olja på duk, 35x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:42:25
29/6 19:37:25
29/6 19:37:53