KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155166

nr 1715 5166

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -77. Olja på pannå, 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 29x37

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 20:13:46

2/8 14:15:04 1      Vinnande bud

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann