KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826187
nr 1282 6187
Jack Prudnik
(f. 1914), USA
Oljemålning, Stadsgården, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 27x35 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:23:53
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr