KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188288
nr 1718 8288
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:31:10
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr