KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933297
nr 1193 3297
Harald Brandberg
(1899-1971), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad 1932. Olja på duk, 36x65 cm
Harald Brandberg, svensk bildkonstnär född 1899, död 1971.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:46:22
16/7 13:13:50
100 kr
16/7 16:08:38
Harald Brandberg
Läs mer om Harald Brandberg