KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16714586

nr 1671 4586

Anders Söderström. Signerad, daterad 20, fjällmotiv. Olja på duk, 46x135 cm, yttermått inklusive ram: 60x150 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 januari 2025
kl 20:19:47