GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Karaff (dds) 4925082

nr 492 5082

Karaff (dds)

Erik Höglund (1932-1998) för Boda, 1960-tal, orange glas, höjd: 28 cm sign. H 1586/100

måndag 29 oktober 2007
kl 16:00:41

  • Tema
  • 29 okt

Höglund

Erik Höglund (1932-1998)

Läs mer om Höglund