KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956415

nr 1395 6415

H Heijer. Signerad, landskap. Olja på pannå, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 70x81cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:10:57

29/4 23:00:47 1      Vinnande bud