KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6108385
nr 610 8385
Akvarell
sign. O S, Oluf (Olle) Skagerfors, (1920-1997), landskap med hus, 37x45
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 november 2009
kl 17:56:29
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)