ART / Oil paintings / Oil painting 13524433

nr 1352 4433

OIL PAINTING

signed, coastal scene. Oil on canvas, 22x43,

Signerad, Kustmotiv. Olja på duk, 22x43 cm

400

Monday October 5 2020
at 18:29:06