KONST / Litografier / Färglitografi 13567135
nr 1356 7135
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 239/360, Slussen. Motivet: 37x42cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:40:34
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius