KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253180

nr 1625 3180

Gösta Gustavsson. Signerad, daterad 1937, landskap. Olja på duk, 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 61x77 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 juni 2024
kl 19:17:12

31/5 13:06:43 1      100 kr
2/6 20:20:54 2      Vinnande bud