KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13581398
nr 1358 1398
Akvarell
Nigul Espe, Kustmotiv. Signerad, daterad 1940. Motivet: 24x 31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:26:29
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr