MÖBLER / Bord / Nattygsbord 10381091
*
nr 1038 1091
Nattygsbord
Teak, med hylla, längd: 48 cm, djup: 33 cm, höjd: 46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:58:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 19:53:30
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hylla lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6085 Sängbord
2 st, "Casino", Myrstrand Engström, Bra Bohag, Tin..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:46
*
Nattygsbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1091
Nattygsbord
Teak, med hylla, längd: 48 cm, djup: 33 cm, höjd: 46 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/5 19:53:30 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hylla lampbord nattduksbord nattygsbord småbord sängbord teak teakmöbler trä
-
6085 Sängbord
2 st, "Casino", Myrstrand Engström, Bra Bohag, Tin..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:46



