KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17176075

nr 1717 6075

David Wallin (1876-1957), Sverige. Signerad, Kustlandskap. Olja på pannå, 27x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 19:56:32