FURNITURE / Tables / Dressing table 6172523
nr 617 2523
DRESSING TABLE
length: 117, width: 50, height: 175, wear, damages.
björk, tidigt 1900-tal, längd: 117, djup: 50, höjd: 175
Condition: slitage, skador
100
SEK 100
Monday December 21 2009
at 19:44:24
19/12 12:07:37