KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4251314
nr 425 1314
Kustlandskap, sign, 42 x 54 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
måndag 21 augusti 2006
Signe Persson-Melin (f. 1925)