MÖBLER / Bord / Lampbord 14046280
nr 1404 6280
Lampbord
Ett par. Kromunderrede, skivor i plexiglas. Bredd: 41 cm, djup: 45 cm, höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:29:43
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr