KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824070

nr 1382 4070

Signerad, af Chapman. Olja på pannå, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 70x60cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:11:20