KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12213622
nr 1221 3622
Harry Holmberg
(1895-1977), Sverige
Akvarell, Södermalm, signerad H Holmberg. 45x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:51:52
29/11 14:40:27
Harry Holmberg
Läs mer om Harry Holmberg