ART / Oil paintings / Oil painting 13196312

nr 1319 6312

OIL PAINTING

Bengt Söderberg, Mosebacke. Signed, olja på papper, 15x10 cm,

Bengt Söderberg, Mosebacke. Signerad, olja på papper, 15x10 cm

Yes

Monday April 13 2020
at 18:57:52